Jdi na obsah Jdi na menu

Semifinále Mladšího žactva - 17.9.2015

18. 9. 2015

Honza Šikýř si udělal nový osobní rekord ve vrhu koulí (6,45m) v hodu kriketovým míčkem zaostal za svým osobákem minimálně (24,88m).

Honza Buriánek  si udělal osobní rekord ve vrhu koulí skoro o metr. Jeho nový osobák má nyní hodnotu 5,91m v běhu na 150 m si Honza doběhl pro čas 25,97.

Kryštof Jašek si na 60m př. na setinku vyrovnal osobní rekord – 13,81 J na 150 m předvedl kvalitní čas pod 25 sekund – 24,94.

Kirill Vinš si udělal osobní rekord na 60m a definitivně je zpátky po zranění, které ho limitovalo v navázání na skvělé časy z předchozích let J. V hodu krikeťákem přidal pěkných 35,41m.

Simča Pacáková si udělala po roce osobní rekord v hodu kriketovým míčkem -33,60m. V běhu na 150m běžela kvalitních 23,40J.

Míša Metelková doplatila na časovou kolizi svých disciplín: koule a výšky, ale i přes rozhození z nezdaru na výšce se jí povedl závěrečný pokus v kouli, kterým předvedla 7,07m a zaostala pouze 13 cm za osobákem. Na finále půjde jinou kombinaci! J

Filip Msallam- prodal natrénování přetahovky a nad překážkami neskutečně čaroval a vylepšil si osobní rekord skoro o vteřinu na 12,86 a kdyby nezakopl na poslední překážce tak byl čas ještě lepší- je dobře, že si to Filip schoval na finále. Kouli vrhnul do vzdálenosti 5,76m.

Anetka Šimůnková bojovala na 150m s o ě roky staršími a většími soupeřkami velmi srdnatě a doběhla si pro kvalitní výkon 22,78. Na nervy pak zabrnkala v dálce, když po 2 přešlapech skočila 406cm a vybojovala finále. Ve finále se ve větrné loterii už nezlepšila, ale to vůbec nevadilo. Uvidíme, jak se v příštích závodech projeví zkrácení rozběhu.

Kačka Dvořáková si na svých prvních závodech vedla skvěleJ. Na 60m konkurovala těm nejrychlejším a zaběhla čas 9,36. V kouli pak vrhla kvalitních 7,55. Na první závody více než povedené výkony- super!

Marek Piroch- přebíhání mezi dálkařským sektorem a sektorem na kriket slavilo svůj úspěch. Marek přenesl věci z tréninku do závodu a bylo z toho brutální vylepšení osobního rekordu o 7 m – na 51,40m a vybojoval třetí místo. Ve skoku do dálky zaostal Marek jen 6 cm za osobním rekordem- skočil 389 cm. Radost z kriketu obrovská! J

Barča Vaňková posbírala nejvíce bodů pro družstvo: famózním stupňovaným finišem na 800m si doběhla pro osobák 2:47,27 a 4.místo. Na 60m př. prokázala chladnou hlavu a ve vypůjčených tretrách, zvládla přeběhnout všechny překážky na 3 kroky!!! Paráda!

Pepa Musil si svojí formu  z OVOV přenesl i do atletických sprintů a vylepšenými osobními rekordy na 60m (8,89) a 150m (21,64) vybojoval pro družstvo cenných 9 bodů!

Martin Maléř- stejně jako Marek přebíhal mezi dálkou a kriketem a také on z toho vytěžil parádní osobní rekord v kriketu- zlepšení na 44,81cm a vybojované 8. místo. Ve skoku do dálky se už tolik nevedlo 347cm, což je sice pouhé 2 cm za osobákem, ale Martin má na to skákat ke 4m, tak třeba ve finále J.