Info o placení příspěvků naleznete v článku - zaplaceno by mělo být do konce října

Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 1

Nový atletický rok 2015/2016

8. 9. 2015

Vítáme Vás po prázdninách, trénovat letos budeme třikrát týdně a to v pondělí , úterý a čtvrtek vždy od 17:00 do 18:30 na našem stadionu v Edenu.

Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Korespondenční soutěž atletiky pro děti

9. 6. 2015

Stejně jako každý rok jsme se zúčastnili i letos Korespondenční soutěže, kterou pořádá Atletika pro děti. Testování proběhlo na jednom z tréninků u nás na stadionu. V článku se dočtete jak úspěšní jsme byli.

PEPA MUSIL řádí na OVOVu

18. 5. 2015

Ve čtvrtek 14.5. se uskutečnilo obvodní kolo Prahy 4, kde Pepa Musil suverénně vyhrál a zajistil si tak start v krajském kole, které se uskuteční 25.5. Držíme palce!!!

PRAŽSKÝ PĚTIBOJ VŠESTRANNOSTI 4.2.2015

8. 2. 2015

Na Pražském pětiboji všestrannosti pořádaným OVOV (Odznakem všestrannosti Olympijských vítězů) se představil také kvartet našich závodníků: Anetka Šimůnková svou kategorii vyhrála, Pepa Musil byl druhý a pěkně závodili také Fíla Msallam a Patrik Najman. Více v článku...

Vánoční dárky

20. 12. 2014

Do Komentářů nám zkuste napsat, jaký nejzajímavější, nejorginálnější, nejlepší, největší, nejmenší,... dárek jste od Ježíška dostali :-) Stačí jeden nebo víc, to necháváme na Vás. My s Evčou se Vám také pochlubíme :-)

Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 5

Atletická výstava

5. 12. 2014

Vážení atleti, fanoušci atletiky či rodiče a trenéři atletů budoucích

U příležitosti konání HALOVÉHO MISTROVSTVÍ EVROPY V ATLETICE v Praze, které nás čeká již začátkem března následujícího roku je uspořádána výstava medailí, fotografií, náčiní a dalších artefaktů z historie české atletiky, na jejíž slavnostní zahájení si Vás dovolujeme co nejsrdečněji pozvat.

Havárie v Omské 2.12.

28. 11. 2014

Z důvodu havárie topení je Omská až do středy 3.12. zavřená a tudíž úterní trénink proběhne na stadionu od 17:00 do 18:30

Děkujeme za pochopení :)

Placení příspěvků 2014/2015

8. 10. 2014

Placení příspěvků přípravky
Z rozhodnutí správní rady ASK Slavia Praha ohledně placení příspěvků přípravky pro rok 2014-2015 bude placení příspěvků členů přípravky , stejně jako loni, probíhat jednorázově v plné výši, nikoliv rozloženě po polovinách. Toto platí i v případech, kdy jsou tréninky navštěvovány pouze z jedné poloviny.

Anetka a Pepa ve finále OVOV !

8. 9. 2014

Odznak všestrannosti Olympijských vítězů pořádal po několika kvalifikačních kolech Celorepublikové finále, kam se probojovala jak Anetka Šimůnková tak i Pepa Musil. Oba krásně bojovali a vytvořili si mnoho osobních rekordů. Neztratili se mezi svými vrstevníky a ukázali, že patří k těm nejlepším v republice. Pepa vybojoval 6.místo a Anetka 7.místo. Oběma moc GRATULUJEME!!!