Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přebor Prahy mladšího žactva

31. 1. 2014
 

 

HALOVÝ Přebor Prahy mladšího žactva

 

 
 
Pořadatel:             z pověření PAS pořádá PSK Olymp Praha
Datum:                  středa 12. 2. 2014
Místo:                     Stromovka - hala Otakara Jandery
 
Přihlášky se přijímají:
 
od 6.2. do 10.2. 2014 do 24:00 hodin na www.atletika.cz
V Přeboru Prahy mladšího žactva není povolen start st. žactva a ročníků 2003 a mladších.
K závodům bude přijato maximálně 32 závodníků (závodnic) v běžeckých soutěžích
a maximálně 20 závodníků (závodnic) v technických disciplínách. O startu závodníka (závodnice) rozhodne na základě dosažených a nahlášených výkonů technický delegát přeboru a tuto skutečnost oznámí prostřednictvím webových stránek PAS a ČAS nejpozději dne 11. 2. 2014 do 10:00 hodin. Ve všech běžeckých disciplínách rozhodne o celkovém pořadí dosažený čas.
 
Přebory Prahy jsou nominačním závodem na meziměstské utkání Praha - Brno.
 
Vedoucí činovníci:
 
ředitel závodů          - Miroslav Záhořák
technický ředitel        - Jindřich Linhart
hlavní rozhodčí         - Marcela Horáčková
technický delegát      - Mgr. Michal Krejčí
 
Rozsah disciplín pro obě kategorie:
 
60m, 150m, 300m, 60m překážek, výška, dálka, koule 3 kg, žákyně 600m, žáci 1000 m
smíšená štafeta 4x200m (2 žákyně+2 žáci)
 
Časový pořad:
 
16:00               60 m př. žákyně            dálka žáci                                koule žákyně
16:15               60 m př. žáci
16:30               60 m ml. žky
16:45               60 m žáci
17:00                                                                                                             koule žáci
17:05              1. vyhlašování vítězů (dálka žáci, koule žákyně, 60 m př. obě kategorie, 60 m žákyně)
17:10               300 m žákyně                           dálka žákyně
17:15                                                              výška žáci (základní výška 1.25 m)
17:30               300 m žáci
17:50               600 m žákyně
18:00               1000 m žáci     
18:10              2. vyhlašování vítězů (dálka žákyně, koule žáci, 60 m žáci, 300 m obě kategorie)
18:15               150 m žákyně                           výška žákyně (základní výška 1.15 m)
18:40               3. vyhlašování vítězů (výška žáci, 800 m žákyně, 1000 m žáci)
18:45               150 m žáci
19:15              4. vyhlašování vítězů (výška žákyně, 150 m obě kategorie)
19:20               4x200 m (2+2) smíšená štafeta
19:35               5. vyhlašování vítězů (štafety 4x200 m)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář