Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přebor Prahy mladšího žactva!

8. 6. 2014

 

ROZPIS
PŘEBORU PRAHY MLADŠÍHO ŽACTVA
 
Přebor Prahy mladšího žactva se koná pod záštitou starosty
městské části Praha 9 Ing. Jana Jarolíma
 
Z pověření Pražského atletického svazu technicky zabezpečuje
 A. C. Sparta Praha.
 
Datum konání:                středa, čtvrtek 11. a 12. 6. 2014
 
Místo:                               Praha 9, stadion Podvinný mlýn
 
Vedoucí činovníci:           Ředitel závodů:        Dr. Vladimír Tikal
Hlavní rozhodčí:        Marcela Horáčková
Technický delegát:    Martin Smetana 
                                  
Startují:
Mladší žáci a žákyně ročníky 2001 a 2002.                                                                                       
Ke startu v technických disciplínách jsou oprávněni všichni, kteří splnili následující limity:
 

 
 
Žáci
Žákyně
 
 
Dálka
4.20 m
4.00 m
 
 
Výška
1.25 m
1.20 m
 
 
Koule
8.30 m
7.50 m
 
 
Kriketový míček
46.00 m
38.00 m
 
 
 
 

Ve vrzích, hodech a skocích obou kategorií bude z přihlášených vybráno maximálně 24 startujících podle stavu průběžných tabulek k datu 8. 6. 2014 v obou kategoriích.
 
Rozsah disciplín:
60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m překážek, výška, dálka, kriketový míček, koule žáci 3 kg, žákyně 2kg, 4 x 60 m, 4x300 m
 
Omezení startu:
Závodník smí startovat maximálně ve dvou individuálních soutěžích a štafetě nebo v jedné individuální disciplíně a štafetách. Vyhlášení vítězů proběhne v co nejkratší době po ukončení disciplíny.
 
Rozcvičování:
Je povoleno pouze  v místech určených pořadatelem . Vzhledem k tomu, že náš stadion není ještě zcela dokončen, obracíme se na sportovce, jejich trenéry a vedoucí, aby omezili pohyb na ploše stadionu. Pro rozcvičování využijte především přilehlé fotbalové hřiště s umělou trávou.
 
Šatny:                                  
Jsou umístěny v přilehlé hale a slouží pouze pro převlékání
 
Dopravní informace
Na náš nový stadion se dostanete metrem linkou B do stanice Českomoravská (stadion vzdálen cca 500 m) nebo tramvají číslo 16 do     stanice Divadlo GONG (zde je vzdálenost 250 m)
 
  
Časový pořad:
Poznámka: Pokud pro malý počet přihlášených odpadnou rozběhy, uskuteční se finále v čase rozběhů.
 
Středa 11. června
 
16:30              60 rozběhy Žky                                                                         Koule Žci
16:50              60 rozběhy Žci
17:10              800 m Žky                                Výška Žci
17:20              1500 m Žci                               Dálka Žky
17:25               60 m finále A,B Žky                                                                   Koule Žky
17:35              60 m finále A,B Žci
17:45              300 m Žky
18:00              300 m Žci
18:25              4x60 m Žky
18:35              4x60 m Žci
 
 
Čtvrtek 12. června
 
16:00              60 m př. rozběhy Žky                                                                kriket Žci
16:15              60 m př. rozběhy Žci                  Výška Žky
16:35              150 m Žky                                Dálka Žci
17:00              150 m Žci
17:30                                                                                                            kriket Žky
17:45              60 m př. finále Žky
17:55              60 m př. finále Žci
18:15              4x300 m žky
18:25               4x300 m žci
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář