Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. a 10. závody- zhodnocení

21. 6. 2013

 

STŔEDA
Nikča Skalická                          Nikča se představila v dálkařském sektoru a skočila si osobní rekord 273 cm. V běhu na 60m si vytvořila také osobní rekord výkonem 11,24. Moc pěkné. Nakonec si zaběhla slávistickou béčkovou štafetu, se kterou obsadila kvalitní 5.místo.
 
Ondra Fábry                             Ondra běžel 600m a v takovém vedru jaké bylo na Kotlářce, předvedl kvalitní výkon 2:06,53 a obsadil 5. místo, když všichni borci před ním běželi pod 2 minuty. Jsme spokojeni. Ve štafetě běžel v áčkové slávistické štafetě a skončili na smolném 4. místě, nevadí- příště to vyjdeJ
ČTVRTEK
Míša Buriánková                       Míša skočila z místa odrazu skvělých 285 cm což je o cca 20 cm dál než byl dosud její osobák…! Super. Ve slalomu i běhu na 50m byla mezi předními závodnicemi.
 
Nikča Skalická                          Opět zlepšení ve skoku dalekém- tentokrát na 278cm a hlavně vybojovaná stříbrná medaile v hodu medicinbalovým míčem!
 
Jáchym Koukal                         Jáchym se ve skoku do dálky přiblížil 3m hranici na 7 cm, když skočil 293, což je parádní. V běhu na 50m a slalomu těsně obstřeloval stupně vítězů, což se mu podařilo v hodu medicinbalem, kde skončil na bronzovém stupínku.
 
Míša Metelková                        Míša předvedla, kvalitní běhy na 60m a 150m. Nejvíc byla ale úspěšná ve skoku do dálky z místa, kde skočila 187cm a o jeden centimetr pro sebe získala nejcennější- zlatou medaili. Gratulace.
 
Eliška Koukalová                      Ve skoku do dálky z místa se držela na stupních vítězů, ale nakonec skončila s výkonem 176 na pěkném 5. místě. V běhu na 60m i v hodu raketkou pěkně bojovala. Do závěrečného běhu na 150m bohužel už nenastoupila… Tak třeba příště EliJ
 
Honza Buriánek                       Honza se představil v pěkném světle a předvedl velké zlepšení ve stylu běhu, což je zatím mnohem důležitější než nějaké časy, které si tedy také zlepšil. Zapracujeme na skoku z místa a bude to super!
 
Ondra Fábry                             Ten hod, ten hod…… Jedině v tom nezískal Ondra medaili, což ale vůbec nevadí, protože jinak byl Ondra 100% a vybojoval ve skoku z místa a bězích na 60m a 150m tři zlaté medaile a udělal radost nejen nám s Evčou, ale i rodičům a bráchovi Vojtovi!
 
Verča Buriánková                     Verča byla skvělou podporou všech slávistů a bráchu Honzu a ségru Míšu dokonce zachytila na papír, když je namalovala při závodění J
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář