Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. závody

9. 5. 2013

 Propozice - 3. veřejné závody přípravek

Pořadatel
ASK Slavia Praha
ve spolupráci
s Magistrátem hlavního města Prahy a Úřadem městské části Praha 10

pondělí 13. května 2013

Místo           
Atletický stadion SK Slavia Praha - Eden, Vladivostocká 10, Praha 10.

Účastníci       
Nejmladší žákyně a žáci - ročník narození 2002 až 2004,
mini žákyně a žáci (někdy označováni jako elévové)  - ročník narození 2005 a mladší
z atletických klubů a oddílů.

Zápisné   
Je stanoveno na 30 Kč za jednu disciplínu a platí se nejpozději 45 minut před zahájením příslušné disciplíny v závodní kanceláři, která bude otevřena od 14:30 hodin v horní části tribuny atletického stadionu SK Slavia Praha.

Disciplíny
60 m, 600/800 m, dálka, kriket.

Omezení startu   
Závodníci startují maximálně ve dvou disciplínách.

Na závodech bude elektrická časomíra, výsledky budou zpracovány programem Atletická kancelář.

Odměny
zajistí ASK Slavia Praha ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy a Úřadem městské části Praha 10.

Ředitel závodů                Štěpán Pobuda
Hlavní rozhodčí                Ing. Jaroslav Vlasák
Hlasatel                             Mgr. Petr Novotný
Zdravotní zabezpečení       MUDr. Zuzana Humlová, Ph.D.

Časový pořad
              Nejmladší žákyně       Nejmladší žáci          Mini žákyně               Mini žáci
                  2002 až 2004             2002 až 2004        2005 a mladší      2005 a mladší
16:00             60 m                              Dálka                     Dálka                    Kriket
16:25             Kriket                                                                                            60 m
16:50                                                                                  60 m   
17:15              Dálka                            60 m                      Kriket                     Dálka
17:40                                                    Kriket                    600 m   
17:55                                                                                                                 600 m
18:10             800 m           
18:25                                                    800 m       
19:00    Vyhlášení

Časový pořad bude upravován podle počtu přihlášených na jednotlivé disciplíny!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

přihláška

(Filip Pechar, 12. 5. 2013 16:53)

Dobrý den,
Filip by rád na zítřejší závody a to na kriket a 60m.
Snad nás tam ještě dokážete dát.
Děkuji

Re: přihláška

(Ondra, 12. 5. 2013 23:20)

přihlášeno

Přihláška

(Eliška a Jáchym Koukalovi, 12. 5. 2013 9:48)

Eliška a Jáchym běh 60m + kriket
Jen nestihneme přijet dříve než v 15,30 - můžeme Vám to Ondro zaplatit dodatečně?

Re: Přihláška

(Ondra, 12. 5. 2013 23:19)

ok dáte mi to potom :)

Omluva

(Andrejka Ployharova, 12. 5. 2013 19:31)

Dobry den,
omlouvame se, Andrejka se zitrejsich zavodu nezucastni.
K. Ployharova

3. závody

(Anna Poláková, 12. 5. 2013 15:58)

Anna Poláková bude dělat dálku a 800m.

závody

(Martina Metelková, 12. 5. 2013 9:28)

dobrý den Ondro, Míša a Martínek 60 m a dálka.

Přihláška

(Ilona Fábry, 11. 5. 2013 16:36)

Tak Ondra nakonec jen 800 m. Děkuji.

Přihláška na závody

(Míša, Verča a Honza Buriánkovi, 10. 5. 2013 14:34)

Hlásíme se na pondělní závody. Dorzíme včas, aby jsme mohli vybrané disciplíny zaplatit.
Buriánci