Jdi na obsah Jdi na menu

1.kolo družstev Mladšího žactva- výsledky

14. 4. 2015

Na start závodu, o jehož délce můžeme jen spekulovat :-D (přibližně 1200 m) se do početného pole 90 závodnic nejdříve postavil náš dívčí kvartet:

Barča Vaňková s Anetkou Šimůnkovou vybojovaly v kvalitně obsazeném závodě obě umístění v první desítce! – Barča si doběhla pro 4. místo a Anetka v těsném závěsu 6. místo!

Simča Pacáková s Míšou Metelkovou se rychlejšího začátku ani délky trati, jejíž vzdálenost je téměř o 500 m delší, než dosud běžely na dráze a bojovaly s nasazením až do konce!

Po mladších žákyních přišla řada na mladší žáky. Našich 7 borců vyběhlo spolu se svými 73 soupeři na stejnou trať, jako jejich předchůdkyně. Také v jejich podání nebylo, co vytknout, spíš naopak! Ondra Fábry obhájil 17. místem svou pozici vytrvalecké jedničky naší skupiny. Pepa Musil umístěním mezi bodujícími vytrvalci ukázal, že i jako sprinter udrží s vytrvalci kontakt a krok. Nesmíme zapomenout ani na Kryštofa Jaška, Jirku Ullsspergera, Filipa Davida, Filipa Msallama a Šimona Jíru, kteří si ve svém nejdelším závodě ve své dosavadní atletické kariéře rozumně rozvrhli tempo a zaběhli si pěkné časy.

Všem závodníkům děkujeme za další skvělý sportovní zážitek, u kterého jsme mohli – já osobně a Ondra zprostředkovaně – být, patří vám velká pochvala!

Celkově obsadilo družstvo ASK Slavia Praha "C" krásné čtvrté místo, kterým ukázalo že bude v dvojbojích útočit na přední příčky a družstvo 2004 ASK Slavia Praha "D" se neztratilo a vybojovalo 8. místo v tomto prvním kole a vzhledem k tomu, že spousta závodníků z tohoto družstva nestartovalo, tak se můžeme těšit na boje ve středu tabulky!

V tabulce se můžete podívat, jak si vedli jednotliví závodníci (první číslo je pořadí a druhé počet bodů, kterým přispěli do celkového bodového součtu družstva)