Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPORTOVNÍ AKADEMIE

14. 10. 2013

Bližší informace:

Chtěli bychom dětem poskytnout zábavný a pestrý program s postupným rozvojem základních pohybových schopností a dovedností. 

Z vlastních zkušeností a v souladu s vědeckým poznáním víme, že příliš brzká specializace bez kompenzačních prvků z jiných sportovních odvětví vede k opotřebování psychomotorických sil a v mnohých případech úplné ztrátě zájmu o jakoukoliv formu další pohybové aktivity. Kvalitní odborné vedení se zásadami postupnosti a přiměřenosti dle věkových kategorií je hlavním předpokladem úspěšného sportovního růstu. Děti se budou seznamovat se základy atletiky, gymnastiky, míčových her (př. basketbal, házená, fotbal), naučíme je plavat, bruslit apod. Včas rozpoznáme předpoklady každého jedince pro specializaci a zajistíme mu možnost jeho dalšího sportovního růstu v disciplínách, které mu doporučíme nebo které si sám vybere. Ne všechny dívky a ne všichni kluci budou dosahovat dobrých či vynikajících výsledků, jedním z cílů našeho snažení však je, aby si všichni naši členové získali trvalý vztah k pravidelnému sportování pro zdravý vývoj a kvalitnější způsob života. 

 

Vítězslav Vostatek.

Mgr. Miloslav Sýkora  

Mgr. Jiří Kubička 

Mgr. Zdeněk Zána 

Pavlína Vostatková 

INFORMACE O TRÉNINKU

1. Tréninky probíhají  2x týdně v pondělí a ve středu od 16:00 do 17:20 na stadionu ASK Slavie. 

2. Od 1.listopadu se přesuneme do krytých tréninkových prostor (místo a rozvrh hodin upřesníme v říjnu.  

3. Děti by měly být ve sportovní úboru (tepláky, triko, tenisky apod.)

4. V zimně plánujeme týdenní výcvikový pobyt se zaměřením na bruslení a míčové hry,  o letních prázdninách týden se zaměřením na atletiku, gymnastiku, plavání aj. Chceme aby soustředění mělo také bohatý kulturní a společenský program. Počítáme s individuální výukou angličtiny po skupinách s našimi lektory.

5. Rodiče žádáme aby nás průběžně informovali o všem, co bychom jako trenéři měli znát (zdravotní stav, studijní výsledky apod.). 

6. Během října proběhne krátká schůzka na stadionu ASK Slavie, kde také můžete vznést své dotazy či připomínky.

7. Veškeré dotazy na tel. 723 881 452 nebo 602 130 234 

8. Poplatky – příspěvky, které činí 4.000,- Kč (období od 1.10. 2013 do 30.6. 2014 t.j. 400,- Kč / měsíc) zaplaťte prosím nejpozději do 20.října 2013 na číslo účtu 212501368/0600 a variabilní symbol dle přílohy.     

 

 

 

                    Mgr. Miloslav Sýkora                                        Vítězslav Vostatek

                    ředitel Sportovní akademie                            šéftrenér Sportovní akademie

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář