Jdi na obsah Jdi na menu
 


S „malými“ atlety na „velkou“ atletiku!

16. 1. 2014

Mítink Praha indoor 2014 bude jakousi generálkou pro HME, které se na témže místě uskuteční o rok později. A to i z hlediska účasti špičkových závodníků. Ti přijedou obrazně řečeno ze všech koutů světa, již potvrzeni jsou například koulaři Prášil, Majewski a Armstrong, sprinteři Clarke a Collins, čtvrtkaři Maslák, Santos a Steele nebo překážkář Robles.

Jako atleti ASK Slavia Praha máme možnost zúčastnit se  tohoto mítinku zdarma. Existují dvě možnosti:

Tou první je vytvoření diváckých skupinek z atletů do 15 let (přípravky a žactvo), v rámci atletických oddílů a klubů (či jiných subjektů zapojených do projektu Atletika pro děti), přičemž na každých cca deset atletů připadá jedna osoba doprovodu  (např. 32 dětí + 3 trenéři/trenérky). Deadline je 28.1.2014

Další možnost získat vstupenky ZDARMA je účast na programu Atletika pro děti, a to ve dnech 1. a 2. února 2014 v Galerii Harfa v Praze 9 (vedle O2 arény) vždy od 10 do 18 h. Dítě, které absolvuje dětský atletický víceboj, určitě získá drobné ceny od pořadatelů a případně pro sebe a jednoho „dospěláka“ ZDARMA vstupenky na mítink Praha Indoor. Počet vstupenek je omezen a přednost budou mít děti, které rodiče přihlásí do 30. ledna prostřednictvím emailu, ve kterém uvedou jméno dítěte a den, kdy se akce zúčastní.

Součástí akce v Galerii harfa bude autogramiáda našich slavných atletů - Lukáše Melicha (sobota 13.30 -14.30) a Zuzany Hejnové (neděle 13.30 -14.30). Podrobnosti budou zveřejněny týden před akcí na www.atletikaprodeti.cz.

Nepodceňte to, tato příležitost pro děti i pro Vás určitě stojí za to!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář